Szkoła Podstawowa NR 17

im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
w Pabianicach

ul. Warszawska 65

95-200 Pabianice

tel: (0-42)213-61-90

fax: (0-42)227-55-96

E-mail: sekretariat@sp17pabianice.edu.pl
facebook logo

MENU
bip logo

Kalendarz

Lipiec 2020
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 czerwca 2020 30 czerwca 2020 1 lipca 2020 2 lipca 2020 3 lipca 2020 4 lipca 2020 5 lipca 2020
6 lipca 2020 7 lipca 2020 8 lipca 2020 9 lipca 2020 10 lipca 2020 11 lipca 2020 12 lipca 2020
13 lipca 2020 14 lipca 2020 15 lipca 2020 16 lipca 2020 17 lipca 2020 18 lipca 2020 19 lipca 2020
20 lipca 2020 21 lipca 2020 22 lipca 2020 23 lipca 2020 24 lipca 2020 25 lipca 2020 26 lipca 2020
27 lipca 2020 28 lipca 2020 29 lipca 2020 30 lipca 2020 31 lipca 2020 1 sierpnia 2020 2 sierpnia 2020

Skład Rady Rodziców

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SP 17 rok szk. 2018/2019
PRZEWODNICZĄCY Jakub Mikołajewski
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO Piotr Duraj
SEKRETARZ Anna Oberli
SKARBNIK Anna Sobczak
KOMISJA REWIZYJNA:
  1. Beata Janiszewska
  2. Marcin Jedrzejczyk
  3. Ewa Ramisz
Klasa Skład Oddziałowej Rady Rodziców Rada Rodziców Szkoły
I A
  1. Marta Karczmarczyk
  2. Katarzyna Maj
  3. Aneta Kaczmarek
Marta Karczmarczyk
I B
  1. Dorota Długosz
  2. Paulina Wieromiejczyk
  3. Mariusz Serafin
Dorota Długosz
II A
  1. Ewa Ramisz
  2. Marlena Szymańska
  3. Piotr Markiewicz
Ewa Ramisz
II B
  1. Sylwia Kaczmarek
  2. Patrycja Majdańska
  3. Monika Kowalik
Sylwia Kaczmarek
III A
  1. Katarzyna Wawrzyniak
  2. Agnieszka Nicińska
  3. Małgorzata Kapuścińska
Katarzyna Wawrzyniak
III B
  1. Katarzyna Górska
  2. Karolina Mikołajczyk
  3. Emilia Mikulska – Żuk
Katarzyna Górska
IV A
  1. Piotr Duraj
  2. Jan Kaczorowski
  3. Włodzimierz Kościelny
Piotr Duraj
IV B
  1. Krzysztof Korczak
  2. Magdalena Stolarek
  3. Sylwia Korecka – Zajda
Krzysztof Korczak
V A
  1. Ewa Owczarek
  2. Sylwia Wlazłowicz
  3. Magdalena Gizińska
Ewa Owczarek
V B
  1. Ewelina Gocha
  2. Anna Juszczyk
  3. Marta Wierzbicka
Ewelina Gocha
V C
  1. Anna Oberli
  2. Anna Jarmakowska
  3. Rafał Dzwonnik
Anna Oberli
VI A
  1. Wioletta Trojan
  2. Ryszard Domański
  3. Katarzyna Piątkowska
Wioletta Trojan
VI B
  1. Marcin Jędrzejczyk
  2. Monika Peterec
  3. Sylwia Duszyńska
Marcin Jędrzejczyk
VI C
  1. Marta Witczak
  2. Marta Staniak
  3. Katarzyna Turek – Surowiecka
Marta Witczak
VII A
  1. Magdalena Kobylarczyk
  2. Aneta Siedlecka
  3. Małgorzata Działecka
Magdalena Kobylarczyk
VII B
  1. Beata Janiszewska
  2. Dorota Chałaśkiewicz
  3. Marzena Skaskiewicz
Beata Janiszewska
VII C
  1. Jakub Mikołajewski
  2. Agnieszka Stępień
  3. Dorota Trzeszczak
Jakub Mikołajewski
VIII A
  1. Agnieszka Sobolczyk
  2. Katarzyna Górska
  3. Anna Słowińska
Agnieszka Sobolczyk
VIII B
  1. Anna Sobczak
  2. Małgorzata Brauncajs
  3. Gabriela Sobutkowska
Anna Sobczak
Powrót