Szkoła Podstawowa NR 17

im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
w Pabianicach

ul. Warszawska 65

95-200 Pabianice

tel: (0-42)213-61-90

fax: (0-42)227-55-96

E-mail: sekretariat@sp17pabianice.edu.pl
facebook logo

MENU
bip logo

Kalendarz

Lipiec 2020
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 czerwca 2020 30 czerwca 2020 1 lipca 2020 2 lipca 2020 3 lipca 2020 4 lipca 2020 5 lipca 2020
6 lipca 2020 7 lipca 2020 8 lipca 2020 9 lipca 2020 10 lipca 2020 11 lipca 2020 12 lipca 2020
13 lipca 2020 14 lipca 2020 15 lipca 2020 16 lipca 2020 17 lipca 2020 18 lipca 2020 19 lipca 2020
20 lipca 2020 21 lipca 2020 22 lipca 2020 23 lipca 2020 24 lipca 2020 25 lipca 2020 26 lipca 2020
27 lipca 2020 28 lipca 2020 29 lipca 2020 30 lipca 2020 31 lipca 2020 1 sierpnia 2020 2 sierpnia 2020

Samorząd szkolny

rok szkolny 2019/2020

  • Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
  • Amelia Bodył kl VIIIb
  • Zastępcy
  • Otylia Okruszek kl VIIIb
  • Jessica Cieślarek kl VIIIa

Sekcja wychowawcza

  1. Amelia Bodył VIII b
  2. Otylia Okruszek VIII b
  3. Jeccia Cieślarek VIII a
  4. Daria Sobańska VII a
  5. Sara Janiszewska VII b
  6. Hanna Raszewska VII c

Sekcja plastyczna

  1. Oliwia Papiernik VIII a
  2. Aleksandra Borysiewicz VI a
  3. Julia Surowiecka V b
  4. Natasza Nochowicz V a
  5. Nadia Sobańska IV a
  6. Przewodnicząca: Oliwia Papiernik

Sekcja socjalna

  1. Martyna Górska VIII a
  2. Amelia Kęsicka VIII b
  3. Hanna Brauncajs VIII b
  4. Daria Sobańska VII a
  5. Hanna Raszewska VII c
  6. Maria Korczak VII c
  7. Martyna Jędrzejczyk VI b
  8. Jakub Surowiecki VI c
  9. Przewodnicząca: Martyna Górska

Sekcja medialna

  1. Wojciech Białek VIII b
  2. Jakub Wojciechowski VIII b
  3. Karolina Karbowiak VII a
  4. Sara Janiszewska VII b
  5. Filip Uznański VI a
  6. Małgorzata Witczak VI c
  7. Bartłomiej Białek V c
  8. Przewodniczący: Wojciech Białek

Poczet sztandarowy szkoły

Skład 1:
  1. Wojciech Białek kl VIII b
  2. Hanna Brauncajskl VIII b
  3. Amelia Kęsickakl VIII b
Skład 2:
  1. Oliwer Pęczak kl VIII a
  2. Martyna Górska kl VIII a
  3. Jagoda Śmiałek kl VIII a
Powrót